ارسال پاسخ

۹ آذر ۱۳۹۶

istma.ir

فرم شناسایی قالب‌سازان

فرم بررسی وضعیت کمی و کیفی قالب‌سازان داخلی

شناخت هرچه بهتر و تمام‌تر فعالان عرصه قالب‌سازی توسط مسئولین، نهاد‌های اجرایی و تشکل‌های مردم نهاد چون جامعه صنفی قالبسازان ایران این امکان را می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌گذاری‌ها با دقت و صحت بهتر و بیشتری عمل شود.

یکی از تفاوت‌های اساسی نهادهای داخلی در قیاس با نهادهای همسو در کشورهای پیشرفته صنعتی، عدم شناخت کافی از ظرفیت‌های داخلی است در صورتی که در کشورهای پیشرفته شناخت کامل‌تری از توانمندی تولیدکننده‌هایشان در اختیار داشته و همین امر باعث اتخاذ تصمیم‌های کارشناسی شده و اثرگذار در حوزه صنعت توسط آن‌ها شده است و ارتباط دو سویِ میان انجمن‌ها و اعضای این تشکل‌ها از مهمترین دلایل شناخت بهتر از گستره ظرفیت‌ها است.

جامعه صنفی قالبسازان ایران نیز خود را موظف دانست برای رویکرد بهتر و اثرگذار در حوزه صنعت قالب‌سازی، فرمی تهیه و در اختیار فعالان حوزه صنعت قالب‌سازی قرار دهد. این فرم توسط اعضای هیئت مدیره محترم جامعه صنفی قالبسازان ایران تهیه و مورد بررسی قرار گرفته است و به گونه‌ای تهیه شده است که هم پارامترهای کمی و هم پارامترهای کیفی در اظهار قالب‌سازان محترم دخیل باشد.

لازم به ذکر است که اطلاعات این فرم امانتی در نزد جامعه صنفی قالبسازان ایران است و به هیچ عنوان اطلاعات مندرج در آن در اختیار شخص یا اشخاص دیگر قرار نخواهد گرفت.

دانلود فرم شناسايي قالبسازان (word)

دانلود فرم شناسايي قالبسازان (pdf)

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد