ارسال پاسخ

۱۴ مهر ۱۳۹۶

istma.ir

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران


 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران صبح امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران میزبان حدود هزار شرکت داخلی و خارجی است. از این میان 470 شرکت از 22 کشور جهان از جمله چک، سوئد، ایتالیا، آلمان، کره جنوبی، رومانی، امارات، بلغارستان، هلند، لهستان، اسپانیا، فرانسه، هند، چین، ژاپن، تایوان، انگلیس، سوئیس، فنلاند، ترکیه، ایرلند و مالزی حضور دارند.
این نمایشگاه حدود 25 هزار مترمربع از فضای نمایشگاه را اشغال کرده و سالن های 31-35-40-41-38-5-6 را به خود اختصاص داده است.
در این نمایشگاه انواع تجهیزات­ صنعتی و کارگاهی، خطوط تولید صنایع بزرگ و کوچک، ابزار آلات و صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی و خدمات فنی و مهندسی به نمایش گذاشته شده است.
برگزاری چند گارگاه و نشست تخصصی با حضور مسئولان، صنعتگران، استادان دانشگاه­ها و پژوهشگران و همچنین برگزاری چندین کارگاه آموزشی مرتبط با موضوع نمایشگاه (صنعت) از دیگر برنامه های جانبی هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران است.

آشنایی با  نوین ترین تولیدات و پیشرفت­ های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دستآوردهای عرضه شده در بخش هایمختلف صنعت،ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزایی و بازاریابی و توسعه صادرات؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران تا 17 مهر از ساعت 10 صبح تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برقرار است.

علاقه مندان و بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه صنعت تهران می توانند با مراجعه به سالن 6 غرفه 27 (شرکت هایکوHICO) آخرین نسخه مجله قالبسازان را به صورت رایگان دریافت نمایند.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد